Duchovní fleška "flash disk ""20 let Proglasu"" s duchovními pořady" složka autor název popis 01_Ceske_nebe Kubín Petr, PhDr., Ph.D. "České nebe; " o svatých a blahoslavených, kteří mají něco společného s čechami - co díl, to svatý, 29 dílů 02_Cirkev_a_valka Weis Marlin, Prof PaedDr. ThLic.,Th.D. "Církev a válka; " 03_Cirkev_a_veda Weis Marlin, Prof PaedDr. ThLic.,Th.D. "Církev a věda; " 04_Cirkevni_dejiny Mihola Jiří, Ph. D. Mgr. "Církevní dějiny v zrcadle času I.; " historie církve bez ideologických úprav komunistů 05_Cirkevni_dejiny_II Weis Marlin, Prof PaedDr. ThLic.,Th.D. "Církevní dějiny v zrcadle času II. (1870 - 1945); " historie církve bez ideologických úprav komunistů 06_Cyrilometodejska_tradice Šebek Jaroslav, Altrichter Michal "Cyrilometodějská tradice 19. a 20. století; " 07_Etika_manzelstvi_a_rodiny Šrajer Jindřich, Dr. Theol. Doc. "Etika manželství a rodiny; " 08_Kanonicke_pravo Bolek Libor , Th.D. P. Mgr. "Kanonické právo v životě církve; " 09_Katechetika Dřímal Ludvík, Thlic P. doc. Dr. "Katecheze v dějinách a současnosti; " 10_Katechismus (různí) "Katechismus katolické církve; " probrána a okomentována důležitá témata obsažená v katechismu (přikázání, otčenáš apod.) 11_Koncilni_dokumenty Breindl Filip "Dokumenty II. vatikánského koncilu; " 12_Krestanska_anafora Kunetlka František, Prof Th.D. "Křesťanská anafora – střed a vrchol slavení eucharistie; " 13_Krestanske_ctnosti Lachmanová Kateřina, Scarano Angelo "Křesťanské ctnosti; " 14_Krestansti_teologove_prvnich_3_stoleti Ventura Václav, doc. ThDr. Th.D. "Křesťanští teologové prvních tří století; " 15_Liturgie_svatosti Kunetlka František, Prof Th.D. "Liturgie svátostí; " 16_Politicka_filosofie Holub Stěpán, doc. Mgr. Ph.D. "Politická filosofie; " 17_Teologie_trojjedineho_Boha Pospíšil "Úvod do teologie Trojjediného Boha; Jan v nebi, tak i na zemi" poměrně i laikům srozumitelný výklad o trojjediném Bohu (což je jinak dost komplikovaná věda v dnešním racionalizovaném světe, kde vše musím být logicky odvozeno) 18_Uvod_do_eschatologie Novotný Vojtěch, Th.D.Doc. PhLic. "Úvod do eschatologie; Ježíš Kristus, první i poslední" 19_Uvod_do_christologie Pospíšil Václav Ctirad,prof "Úvod do christologie; " 20_Uvod_do_mariologie Pospíšil Václav Ctirad,prof "Úvod do mariologie; " 21_Ceska_katolicka_teologie Pospíšil Ctirad V., Prof Th.D. "Česká katolická teologie 1850-1950 a přírodní vědy v širším světovém kontextu; " 22_Cirkevni_dejiny_III Weis Marlin, Prof PaedDr. ThLic.,Th.D. "Církevní dějiny v zrcadle času III (1945 - 2000); " historie církve bez ideologických úprav komunistů 23_O_katechezi_od_Adama Bouma David,P. ThLic. Th.D. "O katechezi od Adama; " 24_Spiritualni_teologie Sládek Karel, doc. ThLic. Mgr. Th.D. "Spirituální teologie; " 25_Dar_Boha_Otce_církvi Cincialová Marta, Mgr. Th.D. "Dar Boha otce církvi; " 26_Husovska_dilemata Pospíšil Václav Ctirad,prof "Husovská dilemata; " 27_Islam_znamení_doby Franc Jaroslav ThLic. "Islám - znamení doby; " 90_Domaci_nasili "Trmačová; Lachmanová; Lorman; Opatrný; Korda" Když doma není doma domácí násilí v křesťanském prostředí po poslechnutí či projdutí či zkopírovíní prosím pošlete dál anebo vraťte. Prosím nedávejte nikam na internet, tam je vše v audioarchivu Proglasu. R.K.