"řekni mi, jaká média sleduješ, já Ti řeknu, jaký jsi."
"Jako tělo prospívá ze zdravé stravy, tak duch z hodnotné četby."

"co z úst vychází, to člověka poskvrňuje" (M 15,18)

Farní virtuální knihovna farní virtuální knihovna

Chci číst či poslouchat...

Seznam nabízených knih, on-line nahrávek, mp3 nahrávek knih a přednášek a elektronických knih máme seřazený podle autora zde: seznam knih a nahrávek abecedně řazený podle autora a podle názvu zde:  seznam knih a nahrávek abecedně řazený podle názvu.

Máte-li zájem o půjčení klasické papírové knihy, obraťte se na správce knihovny, který vás zkontaktuje s majiteli, se kterými se pak dohodnete na podmínkách půjčení.

Nemůžete nebo nemáte čas číst? Pak zkuste naší audioknihovnu Duchovní poslouchání  - flash disk s některými vzdělávacími pořady a přednáškami volně dostupnými na internetu. Originál pouze se vzdělávaícími pořady lze zakoupit také v Proglasu zde  anebo Svět není černobílý  - bez ryze křesťanských titulů, které mnohé odrazují

Pokud vás nic nezaujalo, pak nerezignujte na čtení, ale zkuste jiný zdroj na stránce Odkazy v sekci Literatura a hudba.

Chci nabídnout vlastní knihu

Kontaktujte správce knihovny na  a sdělte mu parametry knihy pro zařazení do tabulky , minimálně názevjméno autora (nejdřív příjmení, pak jméno, kvůli řazení).

Nejlepší je poslat správci seznam knih elektronicky v tabulce (v Excelu, Wordu, OpenOffice, či v jen jako text, co řádek, to kniha, položky v řádku oddělte středníky - tomu se říká CSV).

Proč to dělám(e)?

Motivaci k vytvoření virtuální knihovny jsem se snažil vyložit v článku pro slatiňanské Ozvěny "Jak jsem se stal knihovníkem".

Vznik: 10.12.2022 14:08, Titul: 2 'Knihovna'