Komu slouží strach z uprchlíků a islámu

Nabízím myšlenku, že strach z uprchlíků a islámu někdo záměrně živí. Vysvětlovalo by to takové množství lží a dezinformací a pomluv, které jsou s tím spojeny...

Jinak celý ten humbuk lží a polopravd s těmi pár % uprchlíky má podle mě hlavně odvést pozornost od mnohem většího a aktuálnějšího ohrožení naší svobody, které jde z Východu, kde mají (narozdíl od těch uprchlíků) jednotné vedení, lepší techniku a organizaci. U těch muslimů je spíš věcí naší fantazie a středověkých románů, jak a jestli by dnes byli schopni převzít moc. Zatímco ti druzí to už názroně několikrát ukázali (Tibet, Krym, Korea, Vietnam, ČSR, NDR, PLR, MLR, Kuba...).

A přitom jsme podobné velké rozvraty naší společnosti zažili celkem nedávno - 1939 a 1948.

Velmi doporučuji si poslechnout, jak se dostali komunisti k moci, aby tisíce lidí vyhnali z domů, rozbili jejich rodiny, stovky zavraždili a miliony zotročili (začli jim přikazovat, kde a jak budou pracovat, studovat, co budou veřejně říkat, kde a jak budou cestovat).

Cesta k „Vítěznému únoru“ nahrávka Drda Adam Právě výročí Gottwaldova puče jsou věnovány nedělní Příběhy 20. století, v nichž vedle Bohumila Doležala uslyšíte i pamětníky: Ottu Bednářovou, Gertrudu Gruberovou-Goepfertovou, Jaroslava Meda a mnohé další. Základní téma pořadu? Otázky: Jaká vlastně byla cesta k Únoru? Nakolik se dal převrat čekat? Jaké předpoklady jej umožnily? Výpisky.
kopie v mp3 u RK
historie

Kolik statisíc migrantů by ČR musela přijmout, aby tohohle byli schopni?

Vznik: 01.05.2018 10:26, Autor: rkoblizek, Titul: 449 'Komu slouží strach z uprchlíků a islámu', Kategorie: uprchlíci-strach* |