Na ČRo+ bývají fundované besedy s odborníky

Na ČRo+ bývají fundované besedy s odborníky. Na téma teroristů zamíchaných mezi uprchlíky bylo řečeno:

Výcvik teroristy je velmi nákladný a vycvičený člověk musí brzy do akce. Posílat vycvičeného profesionála na mnoho měsíců (či let?) do uprchlického tábora nedává smysl. Teroristé se k nám dostávají úplně jinak (třeba i jako diplomaté...) a většinou nechtějí sami nic páchat (je to nebezpečné), ale organizovat jiné nespokojence. Jen nejnižší kasta teroristů se školí "na jedinou akci" (např. 11.září).

Vzpomeňte si: muslimové, kteří popravili redakci pařížského časopisu byli profesionálové a měli plnou hubu Alláha a mučednictví, ale dělali vše pro to, aby unikli - včetně rukojmích.(Jena 16/9/2015)

Vznik: 20.09.2015 23:17, Autor: rkoblizek, Titul: 17 'Na ČRo+ bývají fundované besedy s odborníky', Kategorie: uprchlici-faq-teroristi* |