16.-19.6.2022 Duchovní obnova pro manžele v Králíkách pod vedením Karla Moravce

DUCHOVNÍ OBNOVA PRO MANŽELE

Centrum pro rodinu Biskupství královéhradeckého ve spolupráci s Duchovní správou poutního kostela v Králíkách Vás srdečně zve na „víkendovou duchovní obnovu pro manžele“, která se uskuteční v termínu 16. – 19. června 2022 v klášteře na Hoře Matky Boží u Králík.

Téma:  "Cesta s Pánem."

Bude jí provázet P.  Karel Moravec. Bližší informace o pořádané akci naleznete na plakátku nebo na stránkách Biskupství královéhradeckého v sekci Centra pro rodinu nebo na Facebooku Centra pro rodinu.

Cena: 2 100,- Kč/ osobu   (4 200,- /manželský pár)
Přihlášky na: nejpozději do 1. 6. 2022.
Bližší informace na www.bihk.cz nebo na www.klasterkraliky.cz.

Duchovní obnova pro manžele 2022 (ke stažení)Manželská setkání 2022

Centrum pro rodinu - Aktuálně /oddelovac/ Biskupství královéhradecké (bihk.cz)

Vznik: 16.06.2012 00:02, Autor: rkoblizek, Titul: 737 '16.-19.6.2022 Duchovní obnova pro manžele v Králíkách pod vedením Karla Moravce', Kategorie: archiv-akce |