Toť otázka. Do svědomí jim nevidíme, ale je možné, že:

Naštěstí proti tomu je obrana: požádemte je o dokázání svých tvrzení a do té doby je berme s rezervou. Nevěřte konspiračním teoriím. Protože jsou neověřitelné, proto si je mohou lidé vymýšlet podle libosti (a taky to dělají), takže těch skutečných je mezi nimi jen zlomek.

Vznik: 17.09.2015 13:41, Autor: rkoblizek, Titul: 11 'proč tedy tolik známých osobností tvrdí, že jsou to zakuklení mudžahedýni? (Generálové, režisér Renč, Zeman)', Kategorie: uprchlíci-faq* |