Předávám pozvánku na člověka, kterého osobně znám a na jehož jedné akci už jsem byl a která byla připravena pěkně...

Ahoj chlapi,

dovoluji si Vás a Vaše syny pozvat na víkend 22.-24.7.2016 na nultý ročník ;-) pracovně-zážitkového víkendu pro chlapy a syny (vnuky, synovce, ...) a to na faru do Ruprechtic u Broumova (GPS: 50°37'35.6"N 16°16'13.2"E)

V tuto chvíli můžu slíbit:

- střechu nad hlavou - fara upravená pro letní pobývání

- jídlo z vlastních zásob - společně připravíme, rozdělíme, společně sníme :-)

- společnou modlitbu

- pátek - ubytování + seznamovací večer

,- na sobotu přes den práci (sekání, hrabání, úklid trávy, likvidace červotočivých skříní ze sakristie, kopání pařezů cca 2ks, + zeptám se na další úklidové práce kolem fary a kostela :-)

- v sobotu večer oheň a společnou zábavu

- v neděli mši sv. v místě + výlet a pod. dle dohody (pískovcové skály, CHKO Broumovsko, pro kultury chtivé klášter Broumov atd...)

Věk - začínáme, takže nemám přesnou představu. úplný mimina asi ne, jinak spodní limit bych dal děti, co je bude bavit s tátou (strejdou, dědou, ...) dělat podobné práce, jak je výše uvedeno. Osobně jsem domluvený se svými kluky 15 a 13 let, o nejmladším (6 let) se ještě rozhodneme, kdyby jste měli někoho do party, tak ho vezmu.

Proč SummerJob - puberťáky zábava nebaví, potřebují práci B-) . V předchozích letech proběhly na Broumovsku 3 ročníky této dobrovolnické akce pro dospělou mládež, letos se přesouvají na další působiště, jsme domluveni, že toto může být nenáročná odnož v malém.

Vše je na začátku a je mi jasné, že to nedávám vědět moc dopředu, upekli jsme to se synem čerstvě, proto Vás prosím, kdo by jste měl zájem alespoň 50/50, dejte mi co nejdřív vědět na E-mail kamil.pelan<zavináč>gmail.com Bude to pro začátek komorní akce, přesnější program a instrukce můžeme tvořit společně!

Kamil + synové :-)

P.S. Mamky budou mít radost, že chasa vypadne z domu :-)

Vznik: 22.07.2006 22:11, Autor: rkoblizek, Titul: 297 '22.-24.7.2016 Ruprechtice u Broumova: pracovně-zážitkový víkendu pro chlapy a syny (vnuky, synovce, ...)', Kategorie: archiv-akce |