31.7.-6.8.2022 Kána - Týden pro manžele s Chemin Neuf

Kána je týdenní setkání, organizované Komunitou Chemin Neuf, pro páry, které v sobě najdou odvahu vybočit ze zaběhnuté všední rutiny, rozhodnou se na chvíli zastavit ve stále rychlejším rytmu běžného života a dovolí Stvořiteli, aby v jejich vztahu „proměnil vodu ve víno“.

Co nabízí Kána?

Pro koho je Kána?

Setkání Kána vychází z křesťanského pohledu na manželství a je otevřeno párům z různých křesťanských církví a denominací. Příslušnost k církvi není podmínkou účasti – zváni jsou i ti, kteří sami sebe za věřící nepovažují, ale křesťanské prostředí jim není cizí. Naše pozvání k objevování významu života v páru se týká nejen manželských párů, ale také svobodných, kteří žijí v partnerském svazku bez dosud uzavřeného manželství.

A co děti?

Na setkání Kána můžete přijet i s vašimi dětmi. Je pro ně připraven program odpovídající jejich věku, který jim umožní navázat kamarádství a něco zajímavého společně prožít.

Kána pro páry – Setkání Kána (kana4you.cz)

Vznik: 31.07.2012 00:20, Autor: rkoblizek, Titul: 740 '31.7.-6.8.2022 Kána - Týden pro manžele s Chemin Neuf', Kategorie: archiv-akce |