Chrudim: Net For God: Setkávání pro smíření a mír ve světě

Net for God, mezinárodní mise komunity Chemin Neuf, sdružuje lidi, kteří sdílejí vášeň pro jednotu, a tvoří síť, „neviditelný klášter“, který se modlí za smíření, mír a jednotu mezi zeměmi, kulturami a křesťanskými denominacemi.

Jednou za měsíc se setkáváme nad krátkým filmem s křesťanským tématem a potom si o něm povídáme, rozjímáme a modlíme v přátelském prostředí na faře v Chrudimi.

Scházíme se obvykle poslední pátek v měsíci večer. Bližší informace o místu a času jsou na webu Chrudimské farnosti.

Vznik: 29.11.2023 09:16, Autor: zdenkar, Titul: 816 'Chrudim: Net For God: Setkávání pro smíření a mír ve světě', Kategorie: akce |