Knihy, na které vám nezbyl čas
10.1.2017 20:10 Bude 21. století označeno za období novodobých náboženských válek? Současný boj světa s uprchlíky a terorismem jsou silným podnětem k sebereflexi. Vizionářské názory polsko-britského sociologa Zykmunda Baumana v knize Tekuté časy. Připravil Jiří Mejstřík.

25 minutovy porad o obsahu knihy, ve které autor rozebírá příčiny strachu z terorismu a jeho důsledků, kdo jsou uprchlíci, jak jejich situaci řešíme a k čemu to vede jak z jejich pohledu, tak našeho. A k čemu to může vést v budoucnu.

Vznik: 22.04.2017 18:01, Autor: rkoblizek, Titul: 365 'ČRo plus: Když globální problémy řešíme lokálně - pohled na dnešní dobu a strachy očima sociologa', Kategorie: uprchlíci-informace* |