Darujte věci

Někdo něco, co nepotřebujeme, může jinde dobře pomoci.

Trochu je problém s dopravou a využitelností, když něco někde přebývá a jinde chybí, tak se to přesouvá hůře než peníze.

Doporučuji zvážit, jestli je hodnota darované věci na místě určení je větší, než náklady na dopravu, které bylo nutno vynaložit, aby se dostala od vás do místa určení. Pokud o tom máte pochybnosti, pak je možná vhodnější finanční dar (http://slatinany.farnost.cz/darujte-penize.html), věříte-li tedy někomu.

Vznik: 27.10.2015 18:09, Autor: rkoblizek, Titul: 138 'Darujte věci', Kategorie: uprchlíci-jak-pomoci* |