so 4.6.2022 Pardubice: Setkání na téma evangelizace ve farnostech

zrušeno 20/5/2022

První akce proběhne již v sobotu 4. června 2022 v Pardubicích.

Program bude následující:

15:00           fara (Kostelní 92, Pardubice) – začátek, krátká přednáška, diskuzní skupinky, malé pohoštění na faře

19:00           kostel sv. Bartoloměje – Večer chval s prosbou za evangelizaci, kapela Dotek

Můžete se zúčastnit jak jedné, tak obou částí programu. Diskuzní skupinky vzniknou především jako odpověď na Vaši touhu mít prostor, ve kterém se můžeme společně sdílet, naslouchat si a povzbuzovat se (nejen) v oblasti evangelizace (evangelizace ve farnosti, v práci,…). Pro účast v diskuzních skupinkách se prosím přihlaste, nejpozději do středy 1. 6., přes formulář: https://forms.gle/JexBaAxEpZKsq4Gd8.

V druhé části tohoto večera, který předchází slavnosti Seslání Ducha svatého, proběhne Večer chval za evangelizaci. Chceme se společně modlit za nalezení další cesty, jak v naší diecézi můžeme pracovat na evangelizaci, na jednotlivé evangelizační aktivity, které už probíhají nebo teprve probíhat budou. Součástí Večeru chval bude svědectví sestry Gratie, františkánské řeholnice z Hoješína. Bude zde také možnost přímluvné modlitby.

Večer chval i Seminář se opět konají pod záštitou generálního vikáře Mons. Jana Paseky. Bude s námi na obou akcích přítomen.

Prosím o rozšíření informace o Večeru chval (s diskuzními skupinkami) mezi Vaše známé a spolufarníky, které by tyto akce mohly zajímat. (Plakát na Večer chval je stále v rukou grafika, nejpozději během tohoto víkendu bude ke stažení na www.bihk.cz/evangelizace.)

Bc. Ludmila T. Soukalová, Diecézní ředitelka Papežských misijních děl, Biskupství královéhradecké Missio HK, Evangelizace

Vznik: 04.06.2012 11:23, Autor: rkoblizek, Titul: 749 'so 4.6.2022 Pardubice: Setkání na téma evangelizace ve farnostech', Kategorie: archiv-akce |