Denik.cz: Náchod je město, do kterého jsem se zamiloval

8.4.2016

Náchod /FOTO/ - Boguslaw Partyka prožil v Náchodě neuvěřitelných 17 let. Až do loňského roku byl děkanem Římskokatolické farnosti v Náchodě a za dobu jeho působení se opravily všechny kostely i kaple ve zdejší farnosti. Pracovitost a píle Boguslawa Partyky se podepsala především na kompletní a nákladné rekonstrukci dominanty Masarykova náměstí, kterou je bezpochyby děkanský kostel sv. Vavřince.

Vznik: 29.04.2016 14:40, Autor: renen, Titul: 284 'Denik.cz: Náchod je město, do kterého jsem se zamiloval', Kategorie: aktuality |