V článku mě zaujalo:

Celý článek je zde: https://denikn.cz/307819/proc-se-ti-uprchlici-nevrati-do-syrie-kdyz-uz-se-nevalci-odpovidame-na-otazku-o-stavu-zeme-znicene-valkou/ (pro neplatící je zveřejněna jen polovina, zbytek vážným zájemcům, kteří ale nechtějí podpočit toto médium, můžeme poslat emailem).

Autor je komentátor Českého rozhlasu a spolupracovník redakce.

Vznik: 10.03.2020 11:31, Autor: tomasl, Titul: 621 'Deník-N: „Proč se ti uprchlíci nevrátí do Sýrie, když už se neválčí?“ Odpovídáme na otázku o stavu země zničené válkou', Kategorie: uprchlíci-pošleme-je-zpátky* |