Dopis ke sbírce na církevní školství 2024

15.9/2024 bude sbírka na církevní školství

Celý text je zde: DOPIS VĚŘÍCÍM KE SBÍRCE NA CÍRKEVNÍ ŠKOLSTVÍ 2024 – Děkanství HK (dekanstvihk.cz)

Z textu vybíráme:

V naší diecézi působí 2 mateřské školy (v Hradci Králové a v Kutné Hoře), 2 základní školy (v Hradci Králové a v Borohrádku), 2 gymnázia (v Hradci Králové a v Kutné Hoře), gymnázium a střední odborná škola (ve Skutči) a základní umělecká škola (v Hradci Králové). Dohromady tyto školy navštěvuje více než 1600 žáků a studentů, o které se stará více než 200 učitelů a dalších zaměstnanců.

Touto cestou chceme poděkovat všem, kdo církevní školství finančně podporují – výnos loňské sbírky činil téměř 890.000 Kč

Vznik: 08.09.2024 07:47, Autor: rkoblizek, Titul: 875 'Dopis ke sbírce na církevní školství 2024', Kategorie: aktuality |