Farnost adoptovala indického školáka

Na setkání pastorační rady 1.2.2024 bylo dohodnuto, že se naše farnost zapojí do akce „Adopce na dálku“, kterou zajišťuje DKCH HK. Jedná se o pomoc chudým indickým dětem získat vzdělání v jejích přímo rodinném a kulturním prostředí. Podrobnosti na vývěsce.

Roční dar představuje 6.500,- Kč. Pro rok 2024 je třeba složit celou částku do konce března.

Vybíráním a evidencí příspěvků byla pověřena paní Marie Kyselová. Děkujeme všem dárcům. Pán Bůh zaplať.(zdroj: ohlášky 25/2/2024)

Vznik: 25.02.2024 07:30, Autor: rkoblizek, Titul: 838 'Farnost adoptovala indického školáka', Kategorie: aktuality |