Höschel píše, že uprchlící nejsou náš problém

jak tento clanek ovlivni primo nase zivoty ? staneme se lepsimi a vuci uprchlikum jako jednotlivym lidskym bytostem vnimavejsimi po jeho preceteni ?? ja myslim, ze ne...
xenofoby to jen utvrdi v jejich nenavisti a da jim dalsi duvod, proc uprchlikum nepomahat; mne osobne, prestoze s mnoha body clanku souhlasim, to jen doda dalsi duvod k zamysleni a planemu 'teoretizovani', zas a znova, nicmene bez toho, abych se stal lepsim clovekem a tem lidem jako jednotlivcum zacal pomahat :(

Vznik: 05.10.2015 21:59, Autor: jakubs, Titul: 87 'Höschel píše, že uprchlící nejsou náš problém', Kategorie: uprchlíci-pošleme-je-zpátky* |