Human Rights Watch: Strach a nenávist vůči uprchlíkům - co teď?

Článek poměrně racionálně hodnotící současnou situaci. Hlavně nabízí řešení.

Human Rights Watch: Strach a nenávist vůči uprchlíkům v Evropě - neměli bychom se stydět?

Doporučuji přečíst každému v zájmu vlastního duševního zdraví, které je ohrožováno falešnou panikou beznaděje šířenou některými politiky (u nás bohužel včetně KDU).

Vznik: 09.02.2016 21:03, Autor: rkoblizek, Titul: 235 'Human Rights Watch: Strach a nenávist vůči uprchlíkům - co teď?', Kategorie: uprchlíci-faq* |