Islamismus vs. islám - z knížky Čí fatwa tady platí?

Při nějakém problému je vždy dobré hledat a řešit příčiny. Uprchlící a migranti v Evropě jsou problém a jednou z příčin je násilí v jejich zemích. O mnoha případech násií odůvodňovaném islámem, tedy islamismu, a o boji proti němu přímo v místě, svědčí kniha Tady vaše fatwa neplatí, již vydalo na jaře 2016 v českém překladu nakladatelství Vyšehrad.

Více k ní v článku chrudimské autorky zde http://christnet.cz/clanky/5768/ci_fatwa_tady_plati.url

Vznik: 01.09.2016 06:40, Autor: rkoblizek, Titul: 311 'Islamismus vs. islám - z knížky Čí fatwa tady platí?', Kategorie: islám* |