Já křesťan jsem si vzal uprchlíky

Chlapi, já to už zkusil před před 6 lety, ale ono to nefunguje. Já křesťan jsem si vzal uprchlíky, a až byli u nás v domě, tak se odhalila jejich muslimská víra, ale už bylo pozdě. Nikomu bych to nepřál, co jsme prožívali... Už s předstihem sundávejte kříže ze stěn, jinak je na začátku příchodu hned naštvete a popudíte... Vím, že to byl extrém si vzít domů čečenského vojáka i s rodinou, je to ale bohužel moje zkušenost, která nikoho z vás už nepotká. Jen na okraj: Nebyli to žádní chudáci, dovezli si dětská horská kola,  velkoplošnou televizi, video a CD přehrávače, oblečení nakupovali ve značkových obchodech. Zbylo nám dost flašek od drahýho koňaku... Chci jen říct, že se člověk náhle rozhodne pomoci, emoce pracují a už to jede... a myslet si, vezmu si muslimy domů, a oni budou spávat v pokoji, kde visí kříž- toA nejde. (známý z Brna)

Vznik: 20.09.2015 23:34, Autor: jurab, Titul: 21 'Já křesťan jsem si vzal uprchlíky', Kategorie: uprchlící-svědectví-u-nás* |