Kolem 240 lidí si přišlo ve čtvrtek pro Betlémské světlo

Již tradiční předvánoční akce rozdávání betlémského světla se konala letos opět mezi kostelem a farou.

I přes vlezlé zimní počasí doprovázela rozdávání světla do přinesených luceren tři amatérská divadelní představení s hudebním doprovodem. Farnost poskytla skautům jako zázemí společenskou místnost na faře.

Mnoho návštěvníků tuto akci pojalo jako záminku k předvánoční procházce s přáteli, stejně jako příznivci škrovádského Okrašlovacího spolku, kteří zde zakončili též již tradiční vánoční setkání u loděnice.

Vznik: 26.12.2021 22:15, Autor: rkoblizek, Titul: 733 'Kolem 240 lidí si přišlo ve čtvrtek pro Betlémské světlo', Kategorie: aktuality |