Křesťanská misijní společnost

KMS je tu od r. 1989
KMS vznikla v prosinci 1989 a profilovala se jako mezidenominační organizace s mnohostrannými aktivitami. Na jejím vedení se od počátku podíleli křesťané z různých církví.

KMS organizuje...
Za partnera pro pořádání akcí v Česku si KMS vybralo několik mezinárodních organizací. KMS u nás proto v 90. letech organizovala např. Pochody pro Ježíše a dvě satelitní evangelizace s Billym Grahamem. Pochody pro Ježíše i shromáždění s Billym Grahamem měly u nás tisíce účastníků. Od roku 1998 KMS v České republice koordinuje mezinárodní evangelizační iniciativu „kurzy Alfa“.

Vznik: 29.06.2017 17:05, Autor: rkoblizek, Titul: 376 'Křesťanská misijní společnost', Kategorie: odkazy-vzdělávání-ekumenické |