křesťanům v exilu v Erbílu v Iráku hrozí další nebezpečí

Zpráva Jana Drápala, významného člena Generace 21 (snažící se pomoci křesťanům ohrožených válkou na Blízkém východě) o tom, proč křesťané potřebují naši pomoc více než muslimové.

Celý článek je zde: http://neviditelnypes.lidovky.cz/irak-zpravy-a-dojmy-z-erbilu-d13-/p_zahranici.aspx?c=A150919_214839_p_zahranici_wag

Vznik: 21.09.2015 08:46, Autor: rkoblizek, Titul: 35 'křesťanům v exilu v Erbílu v Iráku hrozí další nebezpečí', Kategorie: uprchlíci-svědectví* |