Možnosti pomoci shromážděné HateFree (agentura pro sociální začleňování)

Ale pozor, ač je projekt HateFree Culture "realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize", tak obsahuje někde i domagogické argumenty, takže i zde je třeba dávat přednost "zdravému rozumu" a v případě pochybností požadovat zdroje, ze kterým údajné "pravdy" pocházejí.

Vznik: 02.03.2016 20:26, Autor: rkoblizek, Titul: 244 'Možnosti pomoci shromážděné HateFree (agentura pro sociální začleňování)', Kategorie: uprchlíci-jak-pomoci* |