společenství při farnosti sv. Martina ve Slatiňanech

"Ite, missa est." ^


Obsah tohoto příspěvku vyjadřuje názor autora uvedeného pod příspěvkem anebo citovaných zdrojů a nepředstavuje oficiální postoj církve.

Muslimové kolonizují svět svou vysokou porodností

Už roky běhají na youtube prezentace "dokazující", že islám se šíří po světě vysokou porodností - např. zde https://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU (ve své době jsem to také rozesílal, abych podpořil porodnost v ČR):

nepravda

A)
Vysoká "natalita" (porodnost) muslimů na blízkém východě není způsobena tím, že to jsou muslimové, ale že jsou na blízkém východě.
Uvádí to pan. Mlčoch v přednášce http://www.salesko.cz/savio-rodina-v-promenach-casu-instituci-hodnot-prof-ing-lubomir-mlcoch-csc/ - a dokládá to tabulka v příloze (zdroj: http://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/images/0/09/Total_fertility_rate%2C_1960%E2%80%932013_%28live_births_per_woman%29_YB15.png), tím, že:
  1. v Německu a Francii je podobný podíl muslimů v populaci, ale natalita je naprosto odlišná, v Německu nižší než u nás 
  2. v Turecku je natalita 2,08 - chce snad někdo tvrdit, že to není muslimská země?

B) Odhad z roku 2010 pro rok 2030 je asi 60mil muslimů v Evropě, což je asi 8%, což je stále malý podíl jak na populaci Evropy, tak na světové muslimské populaci (ca. 2 mld.) zdroj

Doufám, že toto je nejméně tak důvěryhodný argument, jako fašistický prezentace na yotube bez odkazů na zdroje uvedená na začátku .)

Vznik: 19.02.2016 15:02, Autor: rkoblizek, Titul: 238 'Muslimové kolonizují svět svou vysokou porodností', Kategorie: uprchlíci-faq*, Shlédnutí­ celkem 133 (za měsíc 4, týden 2, dnes 1, e)|

Komentáře

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Upozornění: Tato diskuse je moderovaná, každý komentář musí být schválen administrátorem!
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šest: