Naděje pro Irák: Čeští křesťané pomáhají při obnově domovů iráckým křesťanům

ZE SVĚTA - Naděje pro Irák

Díky solidaritě mnoha lidí se mohou iráčtí křesťané vrátit zpět do svých domovů – to je dobrá zpráva. Tři roky totiž žili v nouzových podmínkách uprchlických táborů. Návrat je velmi bolestný – sedm tisíc domů je poškozených a zničených. Smutek však střídá naděje a radost ze svobody. Na obnově se svými dary podílí i mnoho křesťanů v naší zemi. V české delegaci vedené otcem arcibiskupem Janem Graubnerem, která na místě válečného konfliktu mapovala situaci, byla i naše kamera.

Vznik: 05.02.2019 13:53, Autor: mariep, Titul: 512 'Naděje pro Irák: Čeští křesťané pomáhají při obnově domovů iráckým křesťanům', Kategorie: uprchlíci-jak-pomoci* |