Náš farář bude od července spravovat i Licibořice

Od 1.7.2024  bude farář se sídlem ve Slatiňanech spravovat, kromě farnosti Slatiňany a farnosti Žumberk, také farnost Licibořice. Proto se bude měnit čas bohoslužeb ve Slatiňanech: buď mše sv. nedělní v 9.30 hod. anebo v 11.00 hod. Hlasovat se bude při mši 19.5.2024.((informace z ohlášek při mši 12/5/2024))

Dosavadní farář v Licibořicích Štefan Brinda (který působil před 10ti lety i u nás) se přesouvá do Pražské diecéze k Benešovu (Římskokatolická farnost Křečovice - Lidé (farnostkrecovice.cz)), kde dostane farnost.((informace z ohlášek při mši 12/5/2024))

Vznik: 12.05.2024 21:13, Autor: rkoblizek, Titul: 850 'Náš farář bude od července spravovat i Licibořice', Kategorie: aktuality |