ne 10.12.2017 Adventní koncert Ivy Ryzové a hostů

Ráda bych Vás pozvala na charitativní adventní koncert, kde budu vystupovat se svými kamarády, bývalými spolužáky z Akademie muzických umění v Praze.

Předvánoční adventní doba bývá někdy provázena stresem a shonem. Toto nedělní odpoledne, na které Vás srdečně zvu, nabízí při poslechu krásné hudby možnost zastavení se, zklidnění a zamyšlení se nad tím, co pro každého z nás vánoce znamenají a jak se na ně můžeme v srdci připravit.

Výnos bude věnován na pomoc postižené holčičce, kterou znám: http://pomahameterezce.cz/

Těším se na viděnou v neděli 10.12. v 15 hod. v kostele sv. Martina ve Slatiňanech. Iva.

17_12_10-koncert_ryzova.jpg

Vznik: 10.12.2007 19:32, Autor: ivar, Titul: 410 'ne 10.12.2017 Adventní koncert Ivy Ryzové a hostů', Kategorie: archiv-akce |