Nemůže nás nikdo nutit

Nás obyvatele dnes těžko může někdo nutit přijmout někoho, ani naše vláda. I kdyby to dělala, Švejk či Hloupý Honza nás naučili, jak se tomu bránit.

(Přecijen EU není jako komunisti, kteří v 50.letech nastěhovali majitelům větších baráků, které jim přímo nesebrali, aspoň nějakoho dalšího - viz. třeba film Pelíšky nebo kniha Nadějí tu žijem o pronásledování rodiny spisovatele Křeliny - vizte knihovna).

Vznik: 23.09.2015 13:35, Autor: rkoblizek, Titul: 57 'Nemůže nás nikdo nutit', Kategorie: uprchlíci-pošleme-je-zpátky* |