pá 4.10.2019 Raná: Vikariátko pro mladé

Mladí z naší farnosti jsou srdečně zváni na Večer mladých, který se bude konat v pátek 4. října v komunitním centru ve farnosti Raná (mezi Skutčí a Hlinskem). Hostem bude P. Petr Vtípil. Setkání začíná mší sv. v 18.00 hod. v ranském kostele. Předpokládaný závěr ve 21.30 hod. Další informace jsou ve vývěsce na plakátku. V případě potřeby můžeme mladé dopravit domů. Prosíme o nahlášení takové situace.

19_10_04-Vikariatko_Rana.jpg

Vznik: 04.10.2009 14:23, Autor: anonym, Titul: 564 'pá 4.10.2019 Raná: Vikariátko pro mladé', Kategorie: archiv-akce |