Pardubice: setkávání mužů

Setkávání chlapů v Pardubicích

"Mladý muž, který neumí plakat, je barbar. Starý muž, který se neumí smát, je hlupák." (Richard Rohr)

Zveme Vás na otevřené společenství mužů sdílejících křesťanské hodnoty, kteří mají zájem upevnit si svého vnitřního ducha a ujasnit si různé postoje a názory ve svém životě. Dále o těchto věcech diskutovat a sdílet je s těmi, kteří prožívají stejné nebo podobné problémy.

Obvyklý program:

• úvodní modlitba
  • bubnování
  • krátké vzájemné představení se v případě nově příchozích
  • čtení úryvku z nějaké ispirativní knihy - s následnou diskusí
  • sdílení - co mě od minule potěšilo a co mě naštvalo
  • závěrečná modlitba

"Setkání chlapů" je každý měsíc ve čtvrtek od 19 do 22 hodin (mimo velkých prázdnin), vždy po dohodě z měsíce na měsíc (nejbližší setkání - viz kalednář na stránce SDB - odkaz níže), v Salesiánském středisku mládeže (vstup od světelné křižovatky)  - srdečně zveme a těšíme se.

Dvakrát do roka, v  prosinci a v červnu probíhají setkání s kulečníkem nebo bowlingem.

V případě zájmu o spolujízdu ze Slatiňan se obraťte na R.Koblíž ka nebo R.Nová ka.

Vznik: 06.02.2016 22:24, Autor: zdeneks, Titul: 231 'Pardubice: setkávání mužů', Kategorie: akce |