Pastýřský list ke Svatému roku 2025

Celý text zde: Pastýřský list českých a moravských biskupů ke Svatému roku 2025 - Církev.cz /oddelovac/ Zprávy (cirkev.cz)

Z listu vybírám: S nadějí chceme prožít Svatý rok také v našich diecézích. Proto vás všechny ve dnech 28. až 30. března srdečně zveme na národní pouť do Říma. Avšak i těm, kteří cestovat nemohou, dává Svatý otec možnost získat dary Božího milosrdenství: při návštěvě lokálních svatých míst ve spojení se skutky křesťanské lásky a pokání. Způsoby a možnosti, jak tyto dary Božího milosrdenství získat, jsou uveřejněny na internetových stránkách www.cirkev.cz, kde také najdete veškeré informace o národní pouti do Říma. Podrobnosti se dozvíte rovněž od duchovních správců farností.

Vznik: 08.09.2024 07:49, Autor: rkoblizek, Titul: 876 'Pastýřský list ke Svatému roku 2025', Kategorie: aktuality |