Pomoc farnosti postižené tornádem

Farnost Nová Ves postihla přírodní katastrofa:

Nyní jsme napojeni na dieslový generátor, internet jen přes mobil a mobilní síť je značně přetížená, proto je problém nyní reagovat na Vaše dotazy, nabídky a efektivně udržovat aktuálnost webových stránek.

Pokud chcete zaslat finanční pomoc naší farnosti, tak na č. ú. 1381673309/0800
IBAN: CZ8408000000001381673309 vedeno u České spořitelny.

Chcete přispět na opravu poškozených kostelů či fary, uveďte variabilní symbol 2222

Chcete podpořit poškozené lidi ve farnosti uveďte variabilní symbol 777.

Váš dar bude použit na nutné opravy kostela v Moravské Nové Vsi, kaple v Hruškách i fary v Moravské Nové Vsi, případně bude poskytnut farníkům v nouzi na opravu jejich poškozených domů. Děkujeme za Vaši štědrost.

Více zde: https://www.farnostmnves.cz/

Vznik: 01.07.2021 23:03, Autor: rkoblizek, Titul: 715 'Pomoc farnosti postižené tornádem', Kategorie: aktuality |