Pospíšil: srovnání sunnitského a katolického pojetí Boha

Profesor Ctirad Václav Pospíšil, dogmatik a katolický odborník na trojjedinost, se vyjadřuje k tomu, jak Boha popisují v jedné sunnitské saudskoarabské knize, která byla nedávno přeložena do češtiny.

Recenze: Základy tauhídu, islámský koncept Boha
Dr. Abu Ameenah Billa Philips, Základy tauhídu, islámský koncept Boha, Robert Hýsek (trsl.), Muslimská obec v Praze: Praha 2012, 147 stran, ISBN 978-80-904373-3-3.

Jinak v knihovně máme odkaz na jeho seriál archivu Proglasu, kde vysvětluje trojjedinost.

Vznik: 06.09.2016 21:30, Autor: rkoblizek, Titul: 316 'Pospíšil: srovnání sunnitského a katolického pojetí Boha', Kategorie: islám* |