postní inspirace Postní kapky do mobilu či počítače

Postní doba se pomalu blíží. Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu pro toto období přípravy na Velikonoce "Postní kapky" jsou každodenní inspirace, které mohou "osvěžit" tvůj život.

Prostřednictvím mobilní aplikace, e-mailu nebo webových stránek můžeš každý den dostat krátké inspirace. Více na www.postnikapky2019.maweb.eu. Věříme, že Ti tyto impulzy pomohou dobře prožít postní dobu a dobře se připravit na přijetí svátosti smíření před velikonočními svátky.

19-Pust-plakat-2019-postni_kapky.jpg

Vznik: 03.03.2019 08:23, Autor: boguslawp, Titul: 520 'postní inspirace Postní kapky do mobilu či počítače', Kategorie: co_nas_zaujalo |