společenství při farnosti sv. Martina ve Slatiňanech

"Ite, missa est." ^


Obsah tohoto příspěvku vyjadřuje názor autora uvedeného pod příspěvkem anebo citovaných zdrojů a nepředstavuje oficiální postoj církve.

proč tedy tolik známých osobností tvrdí, že jsou to zakuklení mudžahedýni? (Generálové, režisér Renč, Zeman)

Toť otázka. Do svědomí jim nevidíme, ale je možné, že:

Naštěstí proti tomu je obrana: požádemte je o dokázání svých tvrzení a do té doby je berme s rezervou. Nevěřte konspiračním teoriím. Protože jsou neověřitelné, proto si je mohou lidé vymýšlet podle libosti (a taky to dělají), takže těch skutečných je mezi nimi jen zlomek.

Vznik: 17.09.2015 13:41, Autor: rkoblizek, Titul: 11 'proč tedy tolik známých osobností tvrdí, že jsou to zakuklení mudžahedýni? (Generálové, režisér Renč, Zeman)', Kategorie: uprchlíci-faq*, Shlédnutí­ celkem (za měsíc , týden , dnes , e)|

Komentáře

[5] anonym 11.12.2015 19:45
Blog Jana Urbana Prokletí českého prezidentství - zamýšlí se nad tím, proč je prezident takový
[3] rnovak www 21.11.2015 14:15
Nenechme se strhnout k tomu, že budeme všechny muslimy považovat za teroristy. Důvěřuj, ale prověřuj. Obezřetnost je na místě, viz útoky v Paříži: http://sichtarova.blog.idnes.cz/c/484821/zatim-tu-valku-projizdime.html
[1] rkoblizek www 13.11.2015 22:43
blíží se krajské volby a někomu se může hodit chytrá taktika "vyrobení nepřítele", proti kterému pak v předvolební kampani odvážně vytahnou (a protože není skutečný, pak se ho není třeba bát a také proto proti němu druzí nevytahnou).
Jako před lety vytahli s regulačními poplatky a vyhráli díky tomu krajské volby (a voličům ani nevadilo, že poplatky nikdy ani nebyly v kompetenci kraje:-))
Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Upozornění: Tato diskuse je moderovaná, každý komentář musí být schválen administrátorem!
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šest: