V sobotu 12. 3. 2022 proběhne v prostorách Nového Adalbertina v Hradci Králové seminář o evangelizaci. Seminář je určen pro diecézany napříč generacemi. Jeho cílem je přiblížit laikům i duchovním téma evangelizace a představit možnosti, jak lze evangelizovat (nejen) v rámci farnosti.

Seminář začne v 9.00 hodin úvodním slovem generálního vikáře Mons. Jana Paseky. Následovat bude hlavní přednáška P. Jana Linharta na téma „Vy jim dejte najíst.“ (Mk 6,37).

V rámci semináře proběhne jeden specifický workshop s názvem „Když jsem v tom sám“. Kristýna Zemánková v něm otevře diskuzi o situaci, kdy farník má touhu zahájit ve farnosti nějakou evangelizační aktivitu, ale nenachází pro to pochopení a podporu u spolufarníků a někdy ani u duchovního správce farnosti.

více zde: https://www.bihk.cz/aktuality/zpravy/vy-jim-dejte-najist-mk-637-12191

Vznik: 02.03.2012 16:04, Autor: rkoblizek, Titul: 734 'so 12.3.2022 Hradec Králové: Seminář o evangelizaci pro diecézany napříč generacemi.', Kategorie: archiv-akce |