so 16.3.2024 Hradec Králové: 4. seminář o evangelizaci

Seminář o evangelizaci proběhne dne 16. 3. 2024 v Hradci Králové v Novém Adalbertinu, jako v předchozích letech. Hlavním hostem bude P. Vlastimil Kadlec, OMI, z Kongregace misionářů oblátů Panny Marie Neposkvrněné. Tématem jeho přednášky bude: "Radost evangelia". Odpoledne bude možné zvolit si některý z následujících workshopů:

·           Česká misie očima cizince (P. Janith Aravinda Sackrawarthige, OMI)

·           Evangelizační kurz – informace a zkušenosti (s. Jana Svobodová FMA, Julie Němcová)

·           Evangelizace „dovnitř“ – péče o farníky (P. Adam Grabiec)

·           Evangelizace dětí ZŠ – křesťanské vzdělávací programy pro školy (s. Gratia Štulířová OSF, Patricie Koubská)

·           Evangelizace mládeže – práce se středoškoláky (P. František Filip)

·           Evangelizace seniorů v domovech důchodců (s. Terezie Burdová OSF, Marie Cvešprová)

Časový rozvrh semináře:

8:00 - 8:30         Registrace

8:30 - 9:00         Zahájení a modlitba

9:30 - 9:45         Přednáška P. Vlastimila Kadlece, OMI (1. část)

9:45 - 10:30       Přestávka

10:30 - 11:15     Přednáška P. Vlastimila Kadlece, OMI (2. část)

11:30 - 12:30     Oběd

12:45 - 14:30     Workshopy

14:45 - 15:30     Chvály s kapelou DOTEK, možnost svátosti smíření

Seminář se uskuteční pod záštitou generálního vikáře Mons. Jana Paseky. Informace o Semináři o evangelizaci včetně odkazu na přihlášku lze najít zde: 4. seminář o evangelizaci.

Vznik: 16.03.2014 15:30, Autor: rkoblizek, Titul: 830 'so 16.3.2024 Hradec Králové: 4. seminář o evangelizaci', Kategorie: archiv-akce |