Seminář organizovaný společně s místním skautským střediskem Ležáky Skuteč a Římskokatolickou farností Skuteč se bude konat v sobotu 29. 2. 2019 v Kulturním klubu Skuteč. Program začíná již v 8.30 mší svatou a končí stejný den v 17.30. Rádi na semináři uvidíme i “neskauty“, jsme otevřeni široké veřejnosti.

19_02_29-Seminar_ve_Skutci_veda-_vira-_skauting.gif

Pokud se chcete zúčastnit IV. semináře ve Skutči: Věda, víra, skauting, zaregistrujte se prosím pomocí formuláře, který naleznete níže. Registrujte se, prosím, i přesto, že máte v plánu navštívit jen některé přednášky. Registrací nám usnadníte práci a zkrátíte frontu, která se tvoří při platbě účastnického poplatku.

Vznik: 01.03.2010 11:11, Autor: rkoblizek, Titul: 598 'so 29.2.2020 Skuteč: seminář Ekumenická lesní škola - 4. ročník - Věda, víra, skauting', Kategorie: archiv-akce |