so 4.4.2020 TV Noe - virtuální diecézní setkání mládeže

Studio VSTAŇ! – pořad TV Noe pro mládež

Ze Sekce pro mládež ČBK jsme obdrželi přiložený plakátek k distribuci do farností – prosím, seznamte s ním, nakolik je to možné, mladé ve svých farnostech. Jedná se o informaci o Studiu VSTAŇ!, které proběhne na TV Noe tuto sobotu 4. dubna 2020 od 17.00. Je to krátká alternativa k diecéznímu setkání mládeže, které se letošní rok nekoná. Mladí se v této výjimečné době mohou „setkat“ alespoň touto formou.

Vznik: 04.04.2010 21:48, Autor: boguslawp, Titul: 636 'so 4.4.2020 TV Noe - virtuální diecézní setkání mládeže', Kategorie: archiv-akce |