so 9.12.2017 vánoční jarmark, otevřený kostel a koncert

Infocentrum Slatiňany zve na sobotu 9. prosince 2017 do zámku ve Slatiňanech, jeho okolí a kostela sv. Martina, kde se uskuteční tradiční jarmark s kulturním doprovodem.

Připraven pro Vás bude bohatý jarmark v Jiráskově ulici se spoustou jídla, pití a zboží se zimní a vánoční tématikou, vánoční prohlídky zámku, malované ozdoby a pro nejmenší dobový kolotoč a loutkové pohádky.

Letos poprvé bude navíc po celý den otevřen kostel, ve kterém bude ve 14:30 koncert pěveckého sboru Bartoloměj.

Vznik: 09.12.2007 16:13, Autor: anonym, Titul: 417 'so 9.12.2017 vánoční jarmark, otevřený kostel a koncert', Kategorie: archiv-akce |