Šokující fotografie stovek migrantů táhnoucích naším venkovem

Každý u nás už ví, že naše krásná země brzy bude zaplavena hordami barbarských migrantů pošlapávající naše hodnoty (respekt k názoru, majetku a víře druhých, podpora mírového řešení konflitků místo podporování zbrojení, zastávání se slabých a utlačovaných ...). Dosud však chyběly fotografie. Ale to se dnešním dnem změnilo: před pár minutami se mi dostala do rukou tato fotografie, která hovoří za vše.

Vznik: 16.01.2017 11:36, Autor: rkoblizek, Titul: 343 'Šokující fotografie stovek migrantů táhnoucích naším venkovem', Kategorie: uprchlící-svědectví-u-nás* |