Svoboda Pavel: Co s migrací po červnovém summitu?

Europoslanec Pavel Svoboda shrnuje aktuální situaci migrace do Evropy a co se může stát dál. Řeší jednotlivá témata, která se dnes řeší:

Zatím se ale země EU nedohodli a otázka je, jestli se (např. země V4) vůbec chtějí dohodnout a jen neoddalují dohodu, aby "nemuseli nic řešit".

Uprchlíci ve světě v roce 2017

Celý článek je zde:

Vznik: 28.07.2018 08:42, Autor: rkoblizek, Titul: 473 'Svoboda Pavel: Co s migrací po červnovém summitu?', Kategorie: uprchlíci-komentáře* |