theofil.cz

křesťanský portál a revue

revue-theofil.gif

Z popisu na onom webu:

dovolujeme si vám nabídnout nový křesťanský portál www.theofil.cz. Jak jste si již možná všimli, tento portál v současné chvíli sestává ze dvou základních částí: z  internetového obchodu Theofil a z křesťanské Revue Theofil.

V internetovém obchodu bychom vám rádi nabízeli křesťanské či spřízněné produkty, většinou knihy. Stávající sortiment ještě není úplný a v průběhu času bude doplňován o další nové produkty. Z činnosti internetového obchodu bude financována i existence Revue Theofil. Budete-li tedy chtít podpořit naši revue, můžete tak učinit i zakoupením produktu z internetového obchodu Theofil.

Revue Theofil vznikla za účelem podpory křesťanského života z víry. Není naším záměrem komentovat nejnovější společenské problémy uvnitř křesťanství či mimo něj, nýbrž  chceme nabízet příspěvky, které tyto pomíjivé události přesahují a nabízejí něco, co nepodléhá dobovým společenským změnám, něco, co má trvalejší platnost.

Hlavním důrazem je podporovat křesťanský život a nabízet možnost k jeho prohlubování. Z toho vyplývá zaměření revue především na křesťanskou věrouku a spiritualitu prožívané v lůně Katolické církve, avšak s otevřeností vůči všem lidem dobré vůle a hledajícím konečný smysl našeho lidského údělu.

Vybízíme také všechny, kteří by s námi chtěli jakkoliv spolupracovat, aby se nebáli napsat nám na e-mail uvedený v Kontaktech. Budeme vděčni za každý příspěvek či pomoc, které budou mít potenci obohatit čtenáře Revue Theofil.

Ať vás stále provází Kristův pokoj!

redakce Revue Theofil

Vznik: 18.11.2016 09:09, Autor: rkoblizek, Titul: 327 'theofil.cz', Kategorie: odkazy-vzdělávání-ekumenické |