společenství při farnosti sv. Martina ve Slatiňanech

"Ite, missa est." ^


Obsah tohoto příspěvku vyjadřuje názor autora uvedeného pod příspěvkem anebo citovaných zdrojů a nepředstavuje oficiální postoj církve.

Uprchlíci jsou bezpečnostní riziko

Muslimští uprchlíci jsou možná bezpečnostním rizikem. Bostonští atentátníci bratři Carnejavové byli uprchlíci z Čečny. Ale bezpečnostních rizik máme kolem sebe tuny. 

Bezpečnostním rizikem je neprověřený kancléř vysokého státního představitele. Bezpečnostním
rizikem je dřivější komunistický prominent a dost možná agent KGB na pozici ministra s velkým vlivem na naši ekonomiku. Bezpečnostním rizikem je nejasný původ peněz na kampaň jednoho z finalistů posledních prezidentských voleb. A dalo by se pokračovat. 

Uprchlíci jsou bezpečnostním rizikem, ale spíše z hlediska obecné kriminality (klanová řevnivost etc). Odhodlaný terorista se sem dostane snadněji řádným způsobem a s platnými doklady.

Život je riskantní počin. Snaha eliminovat všechna rizika vede k blbnutí (v otázce uprchlíků stejně jako například v ekologii).

Vznik: 08.10.2015 16:15, Autor: ondrejs, Titul: 94 'Uprchlíci jsou bezpečnostní riziko', Kategorie: uprchlíci-faq*, Shlédnutí­ celkem (za měsíc , týden , dnes , e)|

Komentáře

[2] anonym 09.12.2015 00:38
Chlapi, podívejte se na děsivou statistiku přílivu uprchlíků. Níže na stránce je trend. http://www.rozhlas.cz/zpravy/data/_zprava/kolik-migrantu-zadrzela-v-uplynulem-tydnu-policie-zjistite-z-grafu-ktery-se-kazdy-den-aktualizuje--1560340
Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Upozornění: Tato diskuse je moderovaná, každý komentář musí být schválen administrátorem!
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šest: