út a st 3. a 4.10.2023 Oslavy sv. Františka v klášteře

V úterý 3. října se v klášteře koná následující program:

1. Mše svatá začne v 16:00 hodin. Bude to slavná bohoslužba, která se koná v rámci připomenutí významného dne.

2. Po Mši svaté následuje adorace, která začne v 16:30 hodin. Adorace je časem klidu a modlitby, kdy se věřící mohou oddat úctě před Nejsvětější svátostí.

3. Večerní chvály budou zahájeny v 17:30 hodin. Chvály jsou částí denní modlitby církve a slouží k chválení Boha a modlitbě za potřeby světa.

4. Tranzitus svatého Františka se koná v 18:00 hodin. Tranzitus je zvláštní bohoslužba připomínající smrt a přechod svatého Františka do věčnosti.

Ve středu 4. října oslavují v klášteře slavnost svatého Františka z Assisi:

1. Slavnostní Mše svatá začne v 16:30 hodin. Tato mše je výjimečnou příležitostí k oslavě života a díla svatého Františka.

2. Po mši bude uspořádáno agapé, což je společenské setkání s možností sdílení jídla a společenství.

Těšíme se na vaši účast při těchto událostech a na společné duchovní a společenské prožití.

(zdroj: informace z ohlášek farnosti rozvedená AI)

Vznik: 03.10.2013 17:08, Autor: rkoblizek, Titul: 809 'út a st 3. a 4.10.2023 Oslavy sv. Františka v klášteře', Kategorie: archiv-akce |