Útoků islamistů v Německu ubývá, obětí nacionalistů je dnes výrazně více

Islámský terorismus přitahuje v celé Evropě stále větší pozornost než ostatní typy útoků. V letošním roce si získaly největší publicitu stětí učitele Samuela Patyho v Conflans-Sainte-Honorine u Paříže z 16. října a střelecký útok ve Vídni z 2. listopadu, oba celkově s pěti mrtvými. Přitom jen v hesenském Hanau 19. února postřílel německý sympatizant krajní pravicedvakrát tolik lidí, než sám spáchal sebevraždu.

denikreferenedum.cz: Útoků islamistů v Německu ubývá, obětí nacionalistů je dnes výrazně více

Vznik: 09.12.2020 06:17, Autor: rkoblizek, Titul: 671 'Útoků islamistů v Německu ubývá, obětí nacionalistů je dnes výrazně více', Kategorie: uprchlici-faq-teroristi* |