Uvolnění opatření proti koronaviru v kostelích po 25.5.

Ačkoliv epidemie koronaviru ve světě zdaleka nedosáhla vrcholu, jsme jedna z mála zemí na světě, kde aktuální počet nakažených výrazně poklesl. Díky tomu si můžeme dovolit mírné polevení v opatřeních, možná i vytipovat ta ne moc efektivní (např. chození v rouškách po liduprázných vesnicích či ranních ulicích)

Zdroj: https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/

Vznik: 25.05.2010 09:44, Autor: rkoblizek, Titul: 642 'Uvolnění opatření proti koronaviru v kostelích po 25.5.', Kategorie: aktuality |