V Chrudimi

Chrudimská katolická farnost

se moc neprojevuje, na jejich webu jsem našel jediný odkaz: http://www.farnost-chrudim.cz/index.php?id=&action=clanky&idclanku=895&zarazeni=0&limitclanku=0&menu1=2&menu2=1

Také zvažují zorganizovat - asi jednorázovou - sbírku pro uprchlíky.

Sbor ČBCE v Chrudimi

"O iniciativě GEN 21 jsem celkem podrobně informována; proběhlo jednání na celorepublikové úrovni mezi Charitou ČR a Diakonií ČCE o spolupráci na projektech, týkajících se pomoci imigrantům, kteří budou přicházet do naší země. Byli jsme vyzváni, abychom spolupracovali s koordinátorkou této pomoci, paní Alenou Fendrychovou - na zajišťování ubytování, pracovních míst, pomoci s integrací, vzděláváním...pro imigranty bez rozdílu původu. U nás ve sboru se budeme orientovat na tuto spolupráci."
Anna Lavická

Charita Chrudim

Na webu nic nemají.

Vznik: 25.10.2015 10:56, Autor: rkoblizek, Titul: 146 'V Chrudimi', Kategorie: uprchlíci-jak-pomáhají-ostatní* |