Václav Malý o širších souvislostech uprchlické krize

Rozhovor s katolickým biskupem Václaven Malým, předsedou Iustitia et Pax - rady při České biskupské  konferenci.

Rada se zabývá dodržováním lidských práv v České republice i ve světě a vystupuje proti jejich porušování. Sleduje sociální, ekologické a společenské problémy české společnosti. Předkládá jejich analýzy a usiluje o hledání takových přístupů k jejich řešení, která nezesilují napětí mezi společenskými skupinami. Seznamuje veřejnost se sociálním učením církve.

Vznik: 12.10.2015 13:52, Autor: rkoblizek, Titul: 105 'Václav Malý o širších souvislostech uprchlické krize', Kategorie: uprchlíci-komentáře* |